Par Lattelecom

Lietas un idejas pastāv tādēļ, ka kāds kaut kur kaut kad ir teicis: Jā! Tas ir iespējams! Jā! Mēs to paveiksim! Jā! Tas darīs pasauli labāku!

Jā! ir sasniegums. Jā! ir rezultāts. Jā! ir redzams. Taču ikdienā nepamanīti, skaļi neizrunāti, aiz katra Jā! stāv daudzi nē. Tie ir mūsu principi, ko nepārkāpt.

Nepadoties. Neatkāpties. Nepieņemt robežas. Negulēt uz lauriem. Neapstāties pie sasniegtā. Nemeklēt vieglāko ceļu. Kā monētas ģerbonim raksts, kā dienai nakts, kā gravitācijas spēks muskuļiem šie mazie motivatori mūs dzen uz priekšu. Tie ir mūsu degviela. Mūsu pakāpieni ceļā uz mērķi.

Mūsu Jā! nav piekāpšanās. Tā nav arī piekrišana ikvienam viedoklim. Mūsu Jā! ir idejas, izaugsmes un neierobežotu iespēju apliecinājums.


Mēs esam saprotami un uzticami savā rīcībā, un ar savu darbu apliecinām: ar Lattelecom viss kļūst iespējams.

  • Mēs cilvēciskojam tehnoloģijas, pārveidojot tās par iespējām.
  • Mēs sniedzam iespējas mainīties tiem, kas cenšas ko mainīt.
  • Mēs sniedzam iespējas padarīt personisko dzīvi bagātāku.
  • Mēs sniedzam iespējas padarīt biznesu veiksmīgāku.


Mūsu misija

Mūsu misija ir sniegt cilvēkiem plašākas iespējas mūsdienīgai dzīvei. Mēs pārvēršam cilvēku vajadzības mūsdienīgos risinājumos ērtākai un patīkamākai ikdienai.


Mūsu vērtības

  • Cieņa. Cieni sevi, klientus un kolēģus. Mēs cienām mūsu klientus un atrodam labāko risinājumu ikvienam. Mums ir svarīgs gan katrs cilvēks individuāli, gan valsts nākotne kopumā.
  • Uzticība. Ir gadiem būvējama, sekundēs zaudējama. Mēs pildām solījumus un rūpējamies, lai mūsu pakalpojumi būtu vienkarši lietojami un stabili, serviss – vienmēr pieejams, atsaucīgs un uzticams.
  • Neatlaidība. Esi mērķtiecīgs. Tiecies uz labāko! Mēs pilnveidojamies un neatlaidīgi īstenojam nākotnē vērstas idejas. Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam būt labākie pasaulē. Viss kļūst iespējams!