Kāpēc izvēlēties Shortcut?

Shortcut ir apvienoti populārākie TV kanāli, tūkstošiem filmas un seriāli, kā arī filmas, kas vēl nesen bija kinoteātros. To visu redzēsi Latvijā, kā arī īslaicīgi ceļojot EEZ valstīs, kur pieejams internets.

Pakalpojuma Shortcut lietošanas noteikumi.

Shortcut TV

column-image
Labākie TV kanāli, arī HD kvalitātē.
Ekskluzīvas tiešraides no lielajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.
Skaties tiešraidē vai meklē arhīvā
Cena 6.00 €/mēn.

Piesaki šeit

Shortcut Films

column-image
Iecienītākās filmas un seriāli, kas nodrošina tūkstošiem stundu izklaides.
Pilnas seriālu sezonas pilnā garumā un bez reklāmām
Ievērojama daļa izklaides satura latviešu valodā
Cena 7.99 €/mēn.

Piesaki šeit

Shortcut Films + TV

column-image
Iecienītākās filmas un seriāli, kas nodrošina tūkstošiem stundu izklaides.
Labākie TV kanāli, arī HD kvalitātē.
Ekskluzīvas tiešraides no lielajiem notikumiem.
Cena 11.99 €/mēn.

Piesaki šeit

Kā pieslēgt Shortcut?

Abonēšana

ligums

Noslēdz abonēšanas līgumu par Shortcut un maksā par pakalpojumu savā ikmēneša rēķinā. Izvēloties kopā ar Shortcut Box - pirmais mēnesis bez maksas!

Priekšapmaksa

karte 4 shortcut

Reģistrē savu bankas karti automātiskajam ikmēneša maksājumam www.shortcut.lv un skaties Shortcut Films pirmo mēnesis bez maksas.
 

Shortcut produkti

Shortcut TV sniedz iespēju sekot aizraujošākajiem sporta notikumiem tiešraidē un arhīvā. Lai kur Tu būtu, nepalaid garām nozīmīgākos notikumus Latvijā un pasaulē ar Shortcut TV! Skaties visur Latvijā, kā arī īslaicīgi ceļojot Eiropas Ekonomiskajā zonā, vietās kur pieejams internets dažādās ierīcēs - TV, planšetē, datorā vai viedtālrunī.

Cena 6,00 mēn.

TV kanālu saraksts

Shortcut Films Tavai izklaidei piedāvā vairāk kā 1200 stundas ar pasaulē populārākajiem seriāliem no HBO. Plašajā klāstā atrodami kritiķu atzīti, kā arī pavisam jauni seriāli ne vēlāk kā 24 stundas pēc to pirmizrādes ASV.

Izvēlies savai gaumei un garastāvoklim atbilstošu saturu un skaties sev ērtā laikā, vietā un ierīcē.

Abonēt Shortcut Films labākās filmas un aizraujošākos seriālus par nemainīgu maksu mēnesī.

Cena 7,99 mēn.

Shortcut Films pakalpojumu 30 dienas iespējams izmēģināt bez maksas. Pēc tam automātiski stājas spēkā standarta cena 7,99 EUR/mēn.

Filmu saraksts

Shortcut Premiere piedāvā iespēju atsevišķi iegādāties karstākās un aktuālākās filmas, kas vēl nesen tika rādītas uz kino ekrāniem. Skaties jaunākās un populārākās filmas kur un kā vēlies - viens vai ar draugiem, mājās vai pludmalē, no rīta vai vakarā 

Filmu cena no 1,90 EUR/filma līdz 3,60 EUR/filma.

Filmu saraksts

Aizraujošas filmas un seriāli bez reklāmām, populāri TV kanāli pieejami arī HD kvalitātē, kas ietver ekskluzīvas tiešraides no lielajiem notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē. Pieejamas arī pārraides bērniem latviešu valodā.

Cena 11,99 mēn.

 Piesaki šeit

Ar Shortcut Box piešķir savam televizoram superspējas!

Pievieno Shortcut Box savam televizoram un skaties uz lielā ekrāna vairāk kā 50 TV kanālus tiešraidē un arhīvā, tūkstošiem filmu un seriālu, kā arī lieto Google Play Store spēles un lietotnes. Shortcut Box darbosies visur, kur pieejams internets un to ir ērti paņemt līdzi. 

Pieslēdz Shortcut Box no 11,00 EUR/mēn., bez ilgtermiņa saistībām vai izmēģini Shortcut Box 30 dienas bez maksas!

Uzzini vairāk

4G internets - ideāls risinājums, ja Tavā dzīvesvietā nav pieejams optiskais vai DSL interneta pieslēgumu. Pakalpojums ir ar neierobežotu datu apjomu un pieejams 99% Latvijas iedzīvotāju visur, kur ir rozete.

Tagad ar vienu pieslēgumu Tu varēsi baudīt 4G internetu un skatīties aizraujošas filmas, seriālus un vairāk kā 50 populārus TV kanālus.

Uzzini vairāk