Laika kontroles iespējas
TV programma
Televizorā noskaidro šodienas un tuvāko dienu TV programmu, kā arī izlasi anotācijas. Šī iespēja pieejama gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
Atgādinājums
Uzstādi atgādinājumu, lai nenokavētu filmas, sporta spēles vai raidījuma sākumu. Šī iespēja pieejama gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
TV pielāgošana
Subtitru izvēle
Uzstādi raidījuma vai filmas subtitru valodu sev labāk saprotamā valodā, piemēram, skaties filmu oriģinālvalodā (spāņu vai angļu) un vienlaicīgi izvēlies subtitrus latviešu vai krievu valodā. Šī iespēja pieejama gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
Manu kanālu saraksts
Ja no plašā TV kanālu klāsta Tev interesē tikai daži kanāli, izveido savu iecienītāko kanālu izlasi. Tā Tev ļaus ātrāk un ērtāk pārslēgties starp kanāliem, kā arī nodrošinās iespēju redzēt TV programmu tikai savam kanālu sarakstam. Vienlaicīgi vari izveidot līdz pat pieciem TV kanālu sarakstiem. Šī iespēja pieejama gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
Plašāks saturs
Shortcut
Par nelielu samaksu no vairāk nekā 5000 piedāvājuma klāsta iznomā lielisku filmu, seriālu, koncertu vai pat karaoke dziesmu aizraujošam vakaram. Pakalpojums pieejams tikai privātpersonām.
HD kvalitāte
Skaties TV kanālus modernākajām tehnoloģijām atbilstošā HD kvalitātē – ar piesātinātu un dzidru attēlu, kā arī augstākās kvalitātes digitālu skaņu. Šī iespēja pieejama gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
Shortcut Films
Shortcut Films piedāvā simtiem filmu un seriālu, kurus iespējams skatīties sev ērtā laikā un vietā.
Shortcut Premiere
Shortcut Premiere piedāvā aktuālākās filmas, kas vēl nesen tika demonstrētas kinoteātros.
Citas iespējas
TV uz vairākiem televizoriem
Skaties TV uz vairākiem televizoriem. Šī iespēja pieejama gan privātpersonām, gan juridiskām personām.