Tev pieejamie pakalpojumi
 

Interaktīvās TV pakas un kanāli

Oriģinālā paka

Iecienītākie vietējie un ārzemju filmu, bērnu, sporta, izklaides, populārzinātniskie, mūzikas un televīzijas ziņu kanāli – tas ir lielisks sākums aizraujošai izklaidei. Skaties jaunākos TV seriālus, jūti līdzi aktuālākajiem sporta notikumiem, kā arī uzzini jaunumus no visas pasaules.

Pakā iekļauti arī vairāki testa kanāli. Tie kanāli, kas tiks skatīti visvairāk, tiks iekļauti esošajā kanālu piedāvājumā. 

Oriģinālās pakas cena iekļauta komplekta abonēšanas maksā.

TV kanāli /47 kanāli

LTV1

Latvijas nacionālais TV kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: LV RU ORIG Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, TV arhīvs
LTV7

Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: LV RU ORIG Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
TV3

Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.

Kanāla valodas: LV ORIG Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Dalītais arhīvs, Sēriju ieraksti
LNT

Kanāls, kas piedāvā daudzpusīgus raidījumus – ziņas, filmas, seriālus, humora šovus un izklaidējošas programmas, kā arī daudzveidīgus mūzikas šovus un Latvijā tapušās filmas.

Kanāla valodas: LV ORIG Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Dalītais arhīvs, Sēriju ieraksti
TV6

Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: LV ORIG Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Dalītais arhīvs, Sēriju ieraksti
3+

Televīzijas kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Dalītais arhīvs, Sēriju ieraksti
Pirmais Baltijas Kanāls

Kanāls saviem skatītājiem piedāvā dažādas informatīvas programmas, televīzijas seriālus un filmas, TV šovus, televīzijas viktorīnas, un jaunākos mūzikas koncertus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: LV RU Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Dalītais arhīvs
RTR Planeta

Televīzijas kanāls, kas piedāvā skatītājiem sekot līdzi operatīvajiem jaunumiem, dažādām pārraidēm, labākajiem Krievijas seriāliem, dokumentālo filmu projektiem, aktuālajām intervijām un filmu klasikai.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze
NTV Mir

Kanāls, kas piedāvā plašu informatīvo raidījumu un izklaides pārraižu klāstu, oriģinālus autorraidījumus par slavenību dzīvi, dokumentālās un mākslas filmas, kā arī seriālus.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Dalītais arhīvs
REN Baltija

Kanāls, kas lielākoties koncentrējas uz auditoriju vecumā no 18 līdz 45 gadiem. Kanāls piedāvā dokumentālās filmas, seriālus, izklaidējoša rakstura programmas, kā arī informatīvos jaunumus.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Dalītais arhīvs
TV-21

TV XXI ir filmu kanāls, kas piedāvā skatītājam visplašāko Eiropas kino diapazonu: itāļu, franču, krievu un citas filmas, kā arī labāko no Holivudas repertuāra. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU ORIG Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
FOX

Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, TV arhīvs, Pauze, Sēriju ieraksti
FOX Life

Izklaidējošs televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir mūsdienīgas, aktīvas un radošas sievietes. Kanāls piedāvā dažādus televīzijas seriālus un realitātes šovus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Sēriju ieraksti
Sony Channel

Kinokompānijas Sony Pictures Television izklaides televīzijas kanāls, kas piedāvā skatītājiem labākās Holivudas filmas, seriālus un raidījumus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, Sēriju ieraksti
Nickelodeon

Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: LV EN Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 1 HD

Viens no populārākajiem sporta kanāliem, kas piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: Valodas izvēle, HD kvalitāte, TV ieraksti
Discovery Channel

Viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
National Geographic

Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle
MTV Europe

Populārās mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorijai. MTV Europe redzami populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs.

Kanāla valodas: EN
VH1 Europe

Mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. Kanāls atskaņo gan 80-to, 90-to un 2000.gadu hītus, gan mūsdienu mūzikas video.

Kanāla valodas: EN
Latvijas Šlāgerkanāls

Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.

Kanāla valodas: LV
Mūzikas video

Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.

Kanāla valodas: LV
Muz TV

Muzikāli izklaidējošais TV kanāls, kurā sastopami visu populārāko krievu un ārzemju estrādes izpildītāju klipi, kā arī aktuālākie jaunumi no šovbiznesa pasaules.

Kanāla valodas: RU
Kanāls 2

Latvijas televīzijas kanāls, kas pārraida gan Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmu videoklipus, gan seriālus, filmas un informatīvi izklaidējošas pārraides.

Kanāla valodas: LV Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Dalītais arhīvs, Sēriju ieraksti
RTVi

Starptautisks informatīvi izklaidējošs kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā ziņu izlaidumus, sarunu šovus, kā arī jaunākus Krievijas seriālus un filmas.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti
Euronews ENG

Dienakts informatīvais TV kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.

Kanāla valodas: EN
Al Jazeera International

Kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem arābu pasaulē.

Kanāla valodas: EN
Pieejams HD kvalitātē sportacentrs.com

Latvijas sporta ziņu kanāls, kas pārraida ne tikai visdažādāko Latvijas, bet arī pasaules sporta notikumu tiešraides, skaties arī intervijas ar sportistiem un ekspertu sporta notikumu analīzi.

Kanāla valodas: LV Kanāla iespējas: TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Re:TV

Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.

Kanāla valodas: LV Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze
MTV Music 24

Mūzikas kanāls, kas ir pilnībā veltīts tikai un vienīgi pasaulē aktuālajai popmūzikai. Kanāls piedāvā vieglu un neuzbāzīgu fona mūziku jebkādam noskaņojumam.

Kanāla valodas: EN
Kidzone

Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: LV RU Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Riga TV24

Latvijas TV kanāls, kas informē Rīgas un Latvijas iedzīvotājus par sabiedrībā aktuālo gan Latvijā, gan ārvalstīs. Pats galvenais – kanāls sniedz iespēju tā satura veidošanā piedalīties arī pašam skatītājam!

Kanāla valodas: LV Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Sēriju ieraksti
Pieejams HD kvalitātē Animal Planet HD

Populārzinātnisks televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus no dzīvnieku pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Valodas izvēle, HD kvalitāte
Дождь

Informatīvs TV kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā ziņas, analītiskas programmas, diskusijas, koncertus, kā arī dokumentālās filmas un sociālus projektus.

Kanāla valodas: RU
Pieejams HD kvalitātē Best4Sport TV

Latvijas sporta kanāls, kas piedāvā ziņu apskatu par aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā – gan nacionāla, gan reģionāla mēroga, kā arī atspoguļo spilgtākos notikumus starptautiskajā arēnā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: LV ORIG Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 2 HD

Jaunās paaudzes sporta kanāls HD kvalitātē. Veido apskatus koncentrējoties galvenokārt uz komandas un alternatīvajiem sporta veidiem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: Valodas izvēle, HD kvalitāte, TV ieraksti
Pieejams HD kvalitātē 360TV

Lattelecom televīzija 360 TV, lielākais personību kanāls Latvijā, piedāvā aizraujošu un izzinošu atpūtu ikvienam: Izklaides pirmdienā iepazīsti šovbinzesa spožākās personības, Sporta otrdienā skaties filmas par sporta leģendām un piedalies azartiskā sporta spēlē, Ideju trešdienā atklāj pasaules lieliskākās idejas un to radītājus, Viņas ceturtdienā baudi sieviešķīgu vakaru ar Grētas Gorjučko sarunām, Humora piektdienā smejies no sirds kopā ar komēdijseriāliem, Hobiju sestdienā apceļo visu pasauli, izzinot svešzemju tradīcijas, bet Kino svētdienā skaties labākās filmas visai ģimenei! Šajā sezonā 360TV Tevi pārsteigs ar jauniem pasaulē populāriem seriāliem, filmām, šoviem, kā arī pašmāju šoviem un jau iemīļotiem raidījumiem!

Kanāla valodas: LV Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Sēriju ieraksti, Dalītais arhīvs
STV Pirmā!

Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm! Tu – mīlošā. Tu – sapņojošā. Draudzene. Mamma. Ballīšu dīva. Pasaules izzinātāja. Tu – sieviete. STV Pirmā! ir pirmā televīzija Latvijā, kas radīta tieši Tev. Tavai atpūtai pēc darba dienas, jauniem iedvesmas mirkļiem un godīgai sarunai par dzīvo.

Kanāla valodas: LV EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Dalītais arhīvs
Nick Jr

Nick Jr ir bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Дом Кино Премиум

Filmu kanāls, kas piedāvā labākās Krievijas filmas. Kanāla programmā vietējo filmu studiju ražotās filmas - jauno filmu pirmizrādes, kā arī jau skatītāju atsaucību ieguvušie seriāli.

Kanāla valodas: RU
Pieejams HD kvalitātē Ohotnik i Ribolov

Pirmais un pašlaik vienīgais Krievijas TV kanāls, par īstiem vīriešu hobijiem kā medības un makšķerēšana - kas tiek raidīts augstā izšķirtspējā! Kanāls būs interesants gan tiem kuri seko līdzi lielākajam medību un makšķerēšanas sacensībām, gan tiem kam tas ir tikai hobijs.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: HD kvalitāte, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē VIP Comedy

Ir kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Tas ir par cilvēkiem, kuri liks Jums smieties vienkārši esot blakus brīžos, kad jūtaties silti un patīkami satraukti un laimīgi. VIP Comedy piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.

Kanāla valodas: ORIG RU Kanāla iespējas: HD kvalitāte, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
THT

Tieši šeit ir radušies galvenie komēdiju šovu televīzijas hiti kā: Comedy Club, «Наша Russia», «Универ», «Физрук», «Реальные пацаны», «Интерны» un citi. Turklāt,kanāls piedāvā televīzijas vēsturē visilgāk rādīto realitātes šovu „Dom 2”. TNT zina, kas interesē jauniešus, kanāla moto: „Izjūti mūsu mīlestību!”.

Kanāla valodas: RU
Pieejams HD kvalitātē Viasat History

Viasat History iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Euronews RUS

Dienakts informatīvais TV kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.

Kanāla valodas: RU
Пятница International

Пятница International ir kanāls tiem, kas vēlas iegūt jaunus iespaidus un nobaudīt pasaules garšu. Šis ir kanāls jauniešiem, ceļotājiem, cīnītājiem, aktīvistiem un skatītājiem, kuri novērtē kvalitatīvu izklaides saturu.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, TV programma
THT4 International

THT4 International – izklaides kanāliem tiem humora faniem, kas iecienījuši tādus raidījumus kā “Comedy Club”, “Comedy Woman”, “Наша Russia”, “Универ”, “Убойная лига”. Kanālā THT4 skatāmas šo un citu iecienītu raidījumu klasiskās sērijas, kas vairs nav pieejamas citos TV kanālos.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, TV programma

Testa kanāli /6 kanāli

BBC World

Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.

Kanāla valodas: EN
Current Time

Šis ir diennakts sabiedriski-politiski informatīvs kanāls, balstoties uz krieviski runājošu saturu. Saturu veido Radio Brīvā Eiropa, Amerikas Balss un citi sadarbības partneri.

Kanāla valodas: RU
UA TV

UA TV ir Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.

Kanāla valodas: RU EN
A TV

Jauns Latvijas muzikālais TV kanāls, kas visu diennakti piedāvā jaunākos un stilīgākos mūzikas klipus no populārākajiem mūsdienu izpildītājiem.

Kanāla valodas:
iTV

Jauns, neatkarīgs nišas TV kanāls Latvijā - "iTV", kas piedāvās īstu izklaidi – tikai pašu radītus šovus, spēles, bērnu raidījumus, seriālus u.c. pārraides, kas balstītas "dzīvesstila " koncepcijā. Kanāls, kurā Jūs redzēsiet Latvijā populāras personības visneparastākajās dzīves situācijās.

Kanāla valodas: LV
Pieejams HD kvalitātē Epic Drama HD

Labākie vēsturiski drāmas seriāli no visas pasaules vienā TV kanāla ekrānā. Epic Drama kanāls piedāvā kaisles, nodevības, mīlestības un zaudējumu pilnus seriālus, kurus cienīs tie, kas novērtē jaunāko saturu un seriālus HD kvalitātē.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, TV programma, Valodas izvēle, Dalītais arhīvs
TV kanāli
 

Visas tematiskās pakas

Visas tematiskās pakas /33 Kanāli

Pasaules labākas filmas un TV seriāli, izglītojoši raidījumi bērniem, NBA un KHL līgas spēles, zinātnes atklājumi, mūzikas hīti, kā arī finanšu un ekonomikas jaunumi – tas viss vienkopus vienā televīzijas pakā. 

/58 kanāli

Дом Кино

Kanāls krievijas kino cienītājiem. Labākās populāro režisoru filmas, kino festivālu laureātu darbi, klasiskās filmas, kā arī pirmizrādes.

Kanāla valodas: RU
Jim Jam

Kanāls pirmsskolas vecuma bērniem, kas piedāvā bērnu televīzijas šovus, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
Disney Channel

Kanālā redzamas klasiskās un modernās mākslas filmas, kā arī multfilmas ar slavenajiem multfilmu studijas "Disney" varoņiem, ko iemīļojuši dažāda vecuma bērni. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Disney XD

Kanāls, kas piedāvā ne tikai "Disney" studijas oriģināldarbus, gan arī citu producentu radītas multfilmas, pilnmetrāžas filmas un seriālus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Disney Junior

Kanāls, kas nodrošina jautru un motivējošu brīvā laika pavadīšanas iespēju pašiem mazākajiem televīzijas skatītājiem. Satieciet Mikipeli, Donaldu Daku, Vinniju Pūku un citus pazīstamos draugus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Karusel

Kanāls krievu valodā bērniem un jauniešiem. Izglītojoši raidījumi, spēles un viktorīnas, labākās mākslas filmas un multfilmas visu diennakti un bez reklāmas pauzēm.

Kanāla valodas: RU
TiJi

Interaktīvs kanāls bērniem, kuri jaunāki par 7 gadiem. Kvalitatīvas mūsdienu multiplikāciju filmas, attīstošas un izglītojošas programmas, kas palīdz mazuļiem attīstīt iztēli, izzināt pasauli, atrisināt savas problēmas un dzīvot harmonijā ar apkārtējo pasauli.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Sēriju ieraksti
Pieejams HD kvalitātē NBA TV

Specializēts televīzijas kanāls, kas veltīts tikai un vienīgi basketbolam. Tas piedāvā ne tikai basketbola jaunumus un spēļu tiešraides, bet arī basketbola zvaigžņu dzīvesstila atspoguļojumu, iespēju sekot līdzi komandām sezonas laikā un atskatu uz vēsturiskajām spēlēm. Ekskluzīvi tikai Lattelecom televīzijā.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, HD kvalitāte
KHL

Kanālā iespējams redzēt visas KHL čempionāta aktuālās spēles un iepriekšējo gadu visinteresantākos un spraigākos hokeja mačus, kā arī analītiskās un ziņu programmas un intervijas ar KHL zvaigznēm.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Motorsport.tv

Kanāls, kas veltīts jaunumiem, dokumentālo filmu sērijām un visaptverošam apskatam auto un motosporta jomā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN FR Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Discovery Science

Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes, izzināt cilvēci un visu, kas eksistē uz Zemes. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
TLC

Izklaides kanāls no "Discovery" saimes, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
Investigation Discovery

Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. ID Xtra - kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
Pieejams HD kvalitātē DTX

DTX ir aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tas jūs aizvedīs pasaulē, kurā valda ātrums, adrenalīns un ekstrēmas izdarības. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi, kuros rullē ātrums, ķermenis, ēdiens un nauda! Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. Iekārtojies ērtāk, piesprādzējies un – aiziet! – ļaujies aizraujošai izklaidei! Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti, HD kvalitāte
Nat Geo Wild

Kanāls cilvēkiem, kuri interesējas par dabu un viņiem nav vienaldzīga mūsu planētas nākotne. Kanālā iespējams vērot raidījumus par apkartējo vidi, savvaļu un brīnumainām būtnēm, kuras dzīvo uz Zemes. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Valodas izvēle, TV arhīvs, Pauze, Sēriju ieraksti
Наука 2.0

Populārzinātnisks kanāls krievu valodā par pasaules zinātnes sasniegumiem. Kanāls ir veltīts unikāliem pētījumiem, šodienas un nākotnes tehnoloģijām, zinātniskajiem atklājumiem un inovācijām.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, TV arhīvs, Pauze
Travel Channel

Kanāls tiem, kuriem patīk ceļot, kā arī iepazīt citu valstu kultūru un tradīcijas. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
VH1 Classic

Kanāls piedāvā videoklipu un koncertierakstu pārraides, kas galvenokārt ietver laikaposmu no 70tiem gadiem līdz 90to gadu vidum. Kanāls piedāvā arī raidījumus, kas veltīti noteiktam mūzikas žanram vai laika periodam, kā arī dokumentālo filmu pārraides.

Kanāla valodas: EN
MTV Hits

Kanāls piedāvā jaunākos popmūzikas hitus, labāko no popmūzikas klasikas, realitātes šovus, izklaidējošus raidījumus, šovu tiešraides un koncertu pārraides.

Kanāla valodas: EN
MTV Dance

Kanāls, kas atspoguļo deju klubu kultūru, piedāvā jaunākos un karstākos mūzikas hītus un ieskatu klubos, kuros uzstājas tādi pasaulē atzīti dīdžeji un izpildītāji kā David Guetta, deadmou5, Armin van Burren u.c.

Kanāla valodas: EN
MTV Rocks

Alternatīvās mūzikas kanāls, kas atbalsta un popularizē jaunos māksliniekus alternatīvās mūzikas novirzienos.

Kanāla valodas: EN
Mezzo

Kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Uzlecošie talanti, pašreizējās skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV ieraksti
Pieejams HD kvalitātē Fashion One HD

Moderns un mūsdienīgs televīzijas kanāls, kas apvieno modi, kino un TV. Kanāls pārraida unikālas programmas, kuru saturs veltīts skaistumam, modei un stilam. Tas atspoguļo arī aktuālo informāciju par modes nedēļām visā pasaulē un ļauj ielūkoties modes pasaules aizkulisēs.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: HD kvalitāte
CTC Baltics

Universāls Krievijas izklaides programmu kanāls visai ģimenei. Kanāls piedāvā pašu producētus seriālus un šovus, kā arī citas izklaidējošas pārraides.

Kanāla valodas: RU
Мир

Kanāls, kas piedāvā ziņu pārraides par notikumiem pasaulē un Krievijā, diskusijas par aktuālajām tēmām, dažādas kultūras un izklaides pārraides, dokumentālos raidījumus, seriālus, filmas un pārraides bērniem un jauniešiem.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti
Кинокомедия

Kanāls piedāvā klasiskās komēdijas, komēdiju seriālus, humora šovus un izklaidējošas pārraides.

Kanāla valodas: RU
Время: далекое и близкое

Vēsturiski – biogrāfisks TV kanāls par ievērojamu cilvēku dzīvi – aktieriem, sportistiem, mūziķiem, politiķiem un zinātniekiem. Biogrāfiskas programmas, pārraides par leģendāriem cilvēkiem, vēsturisko notikumu apskati, kā arī dokumentālo filmu cikli.

Kanāla valodas: RU
Русский Иллюзион

Kanāls gan klasiskā, gan mūsdienu krievu kino cienītājiem.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TVCI

Starptautisks kanāls krievu valodā, kas piedāvā analītiskas un informatīvas programmas, mūzikas programmas, izklaidi bērniem, sporta pārraides un šovus.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Pauze, Uz raidījuma sākumu
РБК

Biznesa TV kanāls, kas veido apskatus par Krievijas un vispasaules ekonomisko, politisko un finanšu situāciju. Ekspertu viedokļi, prognozes, analītiskie pētījumi, intervijas ar vadošiem politiskajiem spēkiem un biznesa pasaules pārstāvjiem, kā arī finanšu preses apskati.

Kanāla valodas: RU
BBC World

Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.

Kanāla valodas: EN
RTL

Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriāli un filmas, analītiskie un humora raidījumi. Turklāt, visas "Formula 1" sezonas garumā, kanāls piedāvā regulārās treniņu, kvalifikācijas un sacīkšu translācijas.

Kanāla valodas: DE
PRO 7

Otrais lielākais Vācijas komerctelevīzijas kanāls, kas piedāvā mākslas filmas, televīzijas seriālus, ziņas, izklaides raidījumus un šovus.

Kanāla valodas: DE
SAT1

Izklaides kanāls, kas piemērots auditorijai no 25 līdz 49 gadiem. Kanāla programma lielākoties koncentrējas uz dažādiem seriāliem un filmām.

Kanāla valodas: DE
Bloomberg

Starptautisks televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī atspoguļo aktuālo informāciju par finanšu un ekonomisko situāciju pasaulē.

Kanāla valodas: EN
Охота и рыбалка

Kanāls tiem, kuri gatavi uz visu, lai iegūtu zvejas vai medību trofejas. Kanāla programmā ir medību stāsti, ieroču testi, medību vēsture, kulinārija, kā arī reportāžas no medību un zvejas vietām.

Kanāla valodas: RU
Телекафе

Kanāls tiem, kuri pārtikas gatavošanu uzskata par mākslu un atpūtu. Labākās recepšu kolekcijas, padomi kulinārijā un vīnu izvēlē u.c.

Kanāla valodas: RU
Моя планета

Kanāls par ceļojumiem, vēsturi, zinātni un cilvēkiem. Piedāvā skatītājiem labākās programmas un dokumentālos projektus gan par iekšzemes, gan ārvalstu notikumiem.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, TV arhīvs, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Sony Turbo

Kanāls piedāvā asa sižeta un komēdiju seriālus, mākslas filmas, izklaides šovus, kā arī izzinošus raidījumus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, Sēriju ieraksti
Multimania

Izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

Kanāla valodas: RU LV Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
Pieejams HD kvalitātē Arte HD

Eiropas kultūras TV kanāls, kas piedāvā augstākās kvalitātes mākslas un dokumentālās filmas, mūzikas pārraides un teātra izrādes. Tas ļauj iepazīt jaunos māksliniekus, gūt ieskatu dažādās reliģijās, kā arī iepazīt dažādus dzīvesstilus.

Kanāla valodas: DE FR Kanāla iespējas: HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē K1 HD

K1HD kanāls piedāvā vislabākās Holivudas un Eiropas kino industrijas filmas visaugstākajā High Definition kvalitātē visām gaumēm: trilleri, komēdijas, melodrāmas, šausmu filmas, piedzīvojumi un vēsture.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Setanta Sports

Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, HD kvalitāte
American Movie Classics

Kanāls, kas specializējas uz klasiskām kinofilmām, kas ieguvušas neskaitāmas balvas un kļuvušas par klasiku. Kanālā iespējams skatīties filmas, kuras tapušas laikaposmā no 1984.gada līdz pat 2003.gadam.

Kanāla valodas: EN
Filmzone

Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
Pieejams HD kvalitātē Food Network

Televīzijas kanāls, kas pārraida raidījumus par ēdienu un tā gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un filmu, kā arī šovabiznesa slavenības.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē BBC Earth

Kanāls par pasauli, sākot ar sīkāko tās atomu līdz pat lielajiem kosmosa plašumiem. Liela daļa kanāla satura veltīta dabas tēmai par dzīvniekiem un dzīvo dabu mums visapkārt.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Бобёр

Pirmais kanāls Krievijā, kas veltīts mājas labiekārtošanai. Kanāls par mūsdienīgu dizainu un vienkāršiem arhitektūras risinājumiem, kas palīdz radīt mājīgumu gan dzīvoklī, gan vasarnīcā, gan birojā. Kanāls būs interesants gan jomas profesionāliem, gan cilvēkiem, kuri meklē jaunas idejas sava mājokļa atsvaidzināšanai. Kanāla galvenais mērķis ir piedāvāt radošas idejas un praktisku risinājumu. Kanāla auditorija ir sievietes vecumā no 25 līdz 54 gadiem. Pēc Krievijas TNS datiem kanāls ierindojas TOP20.

Kanāla valodas: RU
Родное кино

Vadošais kanāls padomju laika kulta filmās. Daudz, dažādu gadu un dažādus apbalvojumus ieguvušas filmas. Pieejamas filmas dažādām gaumēm: kino noveles, mūzikli, komēdijas, piedzīvojumu filmas, vēsturiskas un drāmas. Kino, kuras ir daudzu gadu desmitu pārbaudītas vērtības.

Kanāla valodas: RU
Авто плюс

Šis kanāls ir izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls auto entuziastiem. Tas piedāvā plašu vietējo un ārzemju saturu, kas ietver sevī - jaunumus auto industrijā, lielāko sacīkšu translāciju, kā arī plašu unikālo saturu. Šis kanāls arī atbalsta un seko līdzi lielākajiem automobiļu notikumiem, šoviem un starptautiskajām sacensībām.

Kanāla valodas: RU
Pieejams HD kvalitātē Fight Sports

«FIGHT SPORTS» kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – World Title Championship Boxing, MMA, Championship Kickboxing, Sumo, Karate, Judo u.c. Tas rāda pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Duck TV

DUCK TV ir izglītojoši-izklaidējošs kanālu mazuļiem. Duck TV piedāvā katrai vecuma grupai atbilstošu saturu, ka piemēram, mazuļi var atpazīt un dzirdēt zvaniņu un rotaļlietu skaņas, mūziku un redzēt dažādas pārvietojamas spēļu formas, kas asociējams ar līdzīgu pieredzi, kā, piemēram, rotaļlietai, kas karājas virs viņu gultiņas. Vecāki bērni var atpazīt dažādus dzīvniekus, transportlīdzekļus vai situācijas. Kanāls arī ataino un parāda dažādas attiecības starp personāžiem, piemēram mātes un bērna attiecībām, attiecības ar draugiem. Programma tiek veidota plaša mēroga spektrā: no viegli skatāmām grafiskām animācijām līdz īsām multiplikācijas filmu sērijām.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Filmzone+

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, HD kvalitāte
O!

O! ir kā atklājumu pilna vieta pirmsskolas vecuma bērniem, jaunāko klašu skolēniem un viņu vecākiem. Katrs bērns pēc dabas ir zinātkārs: vidējie statistikas dati liecina, ka četrgadīgs bērns dienā uzdod vismaz 450 jautājumus. Kanāls O! palīdzēs rast uz tiem atbildes, piemēram, kā un no kurienes rodas varavīksne, kas ir skaņas viļņi, vai kāpēc vajadzētu mazgāt zobus?

Kanāla valodas: RU
NTV Serial

Populāru seriālu, filmu un televīzijas noveļu kanāls, kas rāda tādus seriālus kā: Возвращение Мухтара, Карпов, Пятницкий, Литейный, Шеф, Глухарь, Супруги, Пляж, Дикий un vēl daudzus citus. Nākotnē kanāls plāno pārraidīt savu ekskluzīvo tematisko saturu - aktieru intervijas, seriālu un filmu ziņas, translācijas no seriālu filmēšanas laukumiem un daudz ko citu.

Kanāla valodas:
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 3

Eurosport 3, Eurosport 4 and Eurosport 5 skatītāji sajutīs sevi Olimpisko notikumu centrā! Trīs paralēli kanāli nodrošinās iespēju redzēt dažādas sporta disciplīnas tiešraidē un atkārtojumā, bez reklāmas pauzēm! Eurosport 3, Eurosport 4 un Eurosport 5 translēs Olimpiskās spēles 24/7, sākot no atklāšanas ceremonijas un beidzot ar noslēguma ceremoniju. Visu Olimpiādes laiku skatītājiem tiks nodrošināta HD kvalitātes translācija.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 4

Eurosport 3, Eurosport 4 and Eurosport 5 skatītāji sajutīs sevi Olimpisko notikumu centrā! Trīs paralēli kanāli nodrošinās iespēju redzēt dažādas sporta disciplīnas tiešraidē un atkārtojumā, bez reklāmas pauzēm! Eurosport 3, Eurosport 4 un Eurosport 5 translēs Olimpiskās spēles 24/7, sākot no atklāšanas ceremonijas un beidzot ar noslēguma ceremoniju. Visu Olimpiādes laiku skatītājiem tiks nodrošināta HD kvalitātes translācija.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 5

Eurosport 3, Eurosport 4 and Eurosport 5 skatītāji sajutīs sevi Olimpisko notikumu centrā! Trīs paralēli kanāli nodrošinās iespēju redzēt dažādas sporta disciplīnas tiešraidē un atkārtojumā, bez reklāmas pauzēm! Eurosport 3, Eurosport 4 un Eurosport 5 translēs Olimpiskās spēles 24/7, sākot no atklāšanas ceremonijas un beidzot ar noslēguma ceremoniju. Visu Olimpiādes laiku skatītājiem tiks nodrošināta HD kvalitātes translācija.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze

Filmu /33 Kanāli

Pasaules labākās filmas un aizraujošākie seriāli no Holivudas, Eiropas un pat Āzijas kino industrijas. Skaties gan zelta klasiku, gan jaunākos veikumus.

/7 kanāli

Дом Кино

Kanāls krievijas kino cienītājiem. Labākās populāro režisoru filmas, kino festivālu laureātu darbi, klasiskās filmas, kā arī pirmizrādes.

Kanāla valodas: RU
Pieejams HD kvalitātē Sony Turbo

Kanāls piedāvā asa sižeta un komēdiju seriālus, mākslas filmas, izklaides šovus, kā arī izzinošus raidījumus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, Sēriju ieraksti
Pieejams HD kvalitātē K1 HD

K1HD kanāls piedāvā vislabākās Holivudas un Eiropas kino industrijas filmas visaugstākajā High Definition kvalitātē visām gaumēm: trilleri, komēdijas, melodrāmas, šausmu filmas, piedzīvojumi un vēsture.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
American Movie Classics

Kanāls, kas specializējas uz klasiskām kinofilmām, kas ieguvušas neskaitāmas balvas un kļuvušas par klasiku. Kanālā iespējams skatīties filmas, kuras tapušas laikaposmā no 1984.gada līdz pat 2003.gadam.

Kanāla valodas: EN
Filmzone

Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
Pieejams HD kvalitātē Filmzone+

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, HD kvalitāte
NTV Serial

Populāru seriālu, filmu un televīzijas noveļu kanāls, kas rāda tādus seriālus kā: Возвращение Мухтара, Карпов, Пятницкий, Литейный, Шеф, Глухарь, Супруги, Пляж, Дикий un vēl daudzus citus. Nākotnē kanāls plāno pārraidīt savu ekskluzīvo tematisko saturu - aktieru intervijas, seriālu un filmu ziņas, translācijas no seriālu filmēšanas laukumiem un daudz ko citu.

Kanāla valodas:

Bērnu /33 Kanāli

Multiplikācijas filmas, seriāli un izglītojoši raidījumiem mazajiem pasaules izzinātājiem. Seko līdzi Madagaskaras pingvīnu piedzīvojumiem Ņujorkas zoodārzā vai Sūkļa Boba kvadrātbikša nedienām Bikinibotomā.

/9 kanāli

Jim Jam

Kanāls pirmsskolas vecuma bērniem, kas piedāvā bērnu televīzijas šovus, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
Disney Channel

Kanālā redzamas klasiskās un modernās mākslas filmas, kā arī multfilmas ar slavenajiem multfilmu studijas "Disney" varoņiem, ko iemīļojuši dažāda vecuma bērni. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Disney XD

Kanāls, kas piedāvā ne tikai "Disney" studijas oriģināldarbus, gan arī citu producentu radītas multfilmas, pilnmetrāžas filmas un seriālus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Disney Junior

Kanāls, kas nodrošina jautru un motivējošu brīvā laika pavadīšanas iespēju pašiem mazākajiem televīzijas skatītājiem. Satieciet Mikipeli, Donaldu Daku, Vinniju Pūku un citus pazīstamos draugus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Karusel

Kanāls krievu valodā bērniem un jauniešiem. Izglītojoši raidījumi, spēles un viktorīnas, labākās mākslas filmas un multfilmas visu diennakti un bez reklāmas pauzēm.

Kanāla valodas: RU
TiJi

Interaktīvs kanāls bērniem, kuri jaunāki par 7 gadiem. Kvalitatīvas mūsdienu multiplikāciju filmas, attīstošas un izglītojošas programmas, kas palīdz mazuļiem attīstīt iztēli, izzināt pasauli, atrisināt savas problēmas un dzīvot harmonijā ar apkārtējo pasauli.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Sēriju ieraksti
Multimania

Izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

Kanāla valodas: RU LV Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
Duck TV

DUCK TV ir izglītojoši-izklaidējošs kanālu mazuļiem. Duck TV piedāvā katrai vecuma grupai atbilstošu saturu, ka piemēram, mazuļi var atpazīt un dzirdēt zvaniņu un rotaļlietu skaņas, mūziku un redzēt dažādas pārvietojamas spēļu formas, kas asociējams ar līdzīgu pieredzi, kā, piemēram, rotaļlietai, kas karājas virs viņu gultiņas. Vecāki bērni var atpazīt dažādus dzīvniekus, transportlīdzekļus vai situācijas. Kanāls arī ataino un parāda dažādas attiecības starp personāžiem, piemēram mātes un bērna attiecībām, attiecības ar draugiem. Programma tiek veidota plaša mēroga spektrā: no viegli skatāmām grafiskām animācijām līdz īsām multiplikācijas filmu sērijām.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Pauze
O!

O! ir kā atklājumu pilna vieta pirmsskolas vecuma bērniem, jaunāko klašu skolēniem un viņu vecākiem. Katrs bērns pēc dabas ir zinātkārs: vidējie statistikas dati liecina, ka četrgadīgs bērns dienā uzdod vismaz 450 jautājumus. Kanāls O! palīdzēs rast uz tiem atbildes, piemēram, kā un no kurienes rodas varavīksne, kas ir skaņas viļņi, vai kāpēc vajadzētu mazgāt zobus?

Kanāla valodas: RU

Sporta /33 Kanāli

Tikai uz Olimpiādes laiku Lattelecom TV piedāvā Sporta pakā papildu 3 HD Eurosport kanālus, lai parādītu visplašāko saturu no lielākā ziemas notikuma.

Dzīvo līdzi NBA, KHL un citu iecienīto sporta līgu un komandu sacensībām. Uzzini ne vien ekstrēmo sporta veidu, bet arī motosporta un pat pokera maču aktualitātes. 

/9 kanāli

Pieejams HD kvalitātē NBA TV

Specializēts televīzijas kanāls, kas veltīts tikai un vienīgi basketbolam. Tas piedāvā ne tikai basketbola jaunumus un spēļu tiešraides, bet arī basketbola zvaigžņu dzīvesstila atspoguļojumu, iespēju sekot līdzi komandām sezonas laikā un atskatu uz vēsturiskajām spēlēm. Ekskluzīvi tikai Lattelecom televīzijā.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, HD kvalitāte
KHL

Kanālā iespējams redzēt visas KHL čempionāta aktuālās spēles un iepriekšējo gadu visinteresantākos un spraigākos hokeja mačus, kā arī analītiskās un ziņu programmas un intervijas ar KHL zvaigznēm.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Motorsport.tv

Kanāls, kas veltīts jaunumiem, dokumentālo filmu sērijām un visaptverošam apskatam auto un motosporta jomā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN FR Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Setanta Sports

Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, HD kvalitāte
Авто плюс

Šis kanāls ir izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls auto entuziastiem. Tas piedāvā plašu vietējo un ārzemju saturu, kas ietver sevī - jaunumus auto industrijā, lielāko sacīkšu translāciju, kā arī plašu unikālo saturu. Šis kanāls arī atbalsta un seko līdzi lielākajiem automobiļu notikumiem, šoviem un starptautiskajām sacensībām.

Kanāla valodas: RU
Pieejams HD kvalitātē Fight Sports

«FIGHT SPORTS» kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – World Title Championship Boxing, MMA, Championship Kickboxing, Sumo, Karate, Judo u.c. Tas rāda pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 3

Eurosport 3, Eurosport 4 and Eurosport 5 skatītāji sajutīs sevi Olimpisko notikumu centrā! Trīs paralēli kanāli nodrošinās iespēju redzēt dažādas sporta disciplīnas tiešraidē un atkārtojumā, bez reklāmas pauzēm! Eurosport 3, Eurosport 4 un Eurosport 5 translēs Olimpiskās spēles 24/7, sākot no atklāšanas ceremonijas un beidzot ar noslēguma ceremoniju. Visu Olimpiādes laiku skatītājiem tiks nodrošināta HD kvalitātes translācija.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 4

Eurosport 3, Eurosport 4 and Eurosport 5 skatītāji sajutīs sevi Olimpisko notikumu centrā! Trīs paralēli kanāli nodrošinās iespēju redzēt dažādas sporta disciplīnas tiešraidē un atkārtojumā, bez reklāmas pauzēm! Eurosport 3, Eurosport 4 un Eurosport 5 translēs Olimpiskās spēles 24/7, sākot no atklāšanas ceremonijas un beidzot ar noslēguma ceremoniju. Visu Olimpiādes laiku skatītājiem tiks nodrošināta HD kvalitātes translācija.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Pieejams HD kvalitātē Eurosport 5

Eurosport 3, Eurosport 4 and Eurosport 5 skatītāji sajutīs sevi Olimpisko notikumu centrā! Trīs paralēli kanāli nodrošinās iespēju redzēt dažādas sporta disciplīnas tiešraidē un atkārtojumā, bez reklāmas pauzēm! Eurosport 3, Eurosport 4 un Eurosport 5 translēs Olimpiskās spēles 24/7, sākot no atklāšanas ceremonijas un beidzot ar noslēguma ceremoniju. Visu Olimpiādes laiku skatītājiem tiks nodrošināta HD kvalitātes translācija.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze

Populārzinātniskā /33 Kanāli

Jaunākie zinātnes atklājumi, pārsteidzošākie dabas un visuma izzināšanas jaunumi, kā arī dzīvnieku pasaules noslēpumainākie dzīves mirkļi. 

/9 kanāli

Pieejams HD kvalitātē Discovery Science

Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes, izzināt cilvēci un visu, kas eksistē uz Zemes. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
TLC

Izklaides kanāls no "Discovery" saimes, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
Investigation Discovery

Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. ID Xtra - kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
Pieejams HD kvalitātē DTX

DTX ir aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tas jūs aizvedīs pasaulē, kurā valda ātrums, adrenalīns un ekstrēmas izdarības. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi, kuros rullē ātrums, ķermenis, ēdiens un nauda! Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. Iekārtojies ērtāk, piesprādzējies un – aiziet! – ļaujies aizraujošai izklaidei! Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti, HD kvalitāte
Nat Geo Wild

Kanāls cilvēkiem, kuri interesējas par dabu un viņiem nav vienaldzīga mūsu planētas nākotne. Kanālā iespējams vērot raidījumus par apkartējo vidi, savvaļu un brīnumainām būtnēm, kuras dzīvo uz Zemes. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Valodas izvēle, TV arhīvs, Pauze, Sēriju ieraksti
Наука 2.0

Populārzinātnisks kanāls krievu valodā par pasaules zinātnes sasniegumiem. Kanāls ir veltīts unikāliem pētījumiem, šodienas un nākotnes tehnoloģijām, zinātniskajiem atklājumiem un inovācijām.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, TV arhīvs, Pauze
Travel Channel

Kanāls tiem, kuriem patīk ceļot, kā arī iepazīt citu valstu kultūru un tradīcijas. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle
Pieejams HD kvalitātē Food Network

Televīzijas kanāls, kas pārraida raidījumus par ēdienu un tā gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un filmu, kā arī šovabiznesa slavenības.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē BBC Earth

Kanāls par pasauli, sākot ar sīkāko tās atomu līdz pat lielajiem kosmosa plašumiem. Liela daļa kanāla satura veltīta dabas tēmai par dzīvniekiem un dzīvo dabu mums visapkārt.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte

Mūzikas /33 Kanāli

Jaunākie mūzikas hīti un zelta klasika – no roka līdz aktuālākajai deju mūzikai, no hip-hop līdz Bēthovenam. Raidījumi visiem, kuri vēlas uzzināt izklaides biznesa jaunumus.

/6 kanāli

VH1 Classic

Kanāls piedāvā videoklipu un koncertierakstu pārraides, kas galvenokārt ietver laikaposmu no 70tiem gadiem līdz 90to gadu vidum. Kanāls piedāvā arī raidījumus, kas veltīti noteiktam mūzikas žanram vai laika periodam, kā arī dokumentālo filmu pārraides.

Kanāla valodas: EN
MTV Hits

Kanāls piedāvā jaunākos popmūzikas hitus, labāko no popmūzikas klasikas, realitātes šovus, izklaidējošus raidījumus, šovu tiešraides un koncertu pārraides.

Kanāla valodas: EN
MTV Dance

Kanāls, kas atspoguļo deju klubu kultūru, piedāvā jaunākos un karstākos mūzikas hītus un ieskatu klubos, kuros uzstājas tādi pasaulē atzīti dīdžeji un izpildītāji kā David Guetta, deadmou5, Armin van Burren u.c.

Kanāla valodas: EN
MTV Rocks

Alternatīvās mūzikas kanāls, kas atbalsta un popularizē jaunos māksliniekus alternatīvās mūzikas novirzienos.

Kanāla valodas: EN
Mezzo

Kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Uzlecošie talanti, pašreizējās skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV ieraksti
Pieejams HD kvalitātē Fashion One HD

Moderns un mūsdienīgs televīzijas kanāls, kas apvieno modi, kino un TV. Kanāls pārraida unikālas programmas, kuru saturs veltīts skaistumam, modei un stilam. Tas atspoguļo arī aktuālo informāciju par modes nedēļām visā pasaulē un ļauj ielūkoties modes pasaules aizkulisēs.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: HD kvalitāte

Krievijas /33 Kanāli

Visplašākais Krievijas kanālu klāsts – ziņu raidījumi, jaunākās filmas un aizraujošākie seriāli, populārākie humora šovi un multiplikācijas filmas un izklaides raidījumi bērniem.

/12 kanāli

CTC Baltics

Universāls Krievijas izklaides programmu kanāls visai ģimenei. Kanāls piedāvā pašu producētus seriālus un šovus, kā arī citas izklaidējošas pārraides.

Kanāla valodas: RU
Мир

Kanāls, kas piedāvā ziņu pārraides par notikumiem pasaulē un Krievijā, diskusijas par aktuālajām tēmām, dažādas kultūras un izklaides pārraides, dokumentālos raidījumus, seriālus, filmas un pārraides bērniem un jauniešiem.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti
Кинокомедия

Kanāls piedāvā klasiskās komēdijas, komēdiju seriālus, humora šovus un izklaidējošas pārraides.

Kanāla valodas: RU
Время: далекое и близкое

Vēsturiski – biogrāfisks TV kanāls par ievērojamu cilvēku dzīvi – aktieriem, sportistiem, mūziķiem, politiķiem un zinātniekiem. Biogrāfiskas programmas, pārraides par leģendāriem cilvēkiem, vēsturisko notikumu apskati, kā arī dokumentālo filmu cikli.

Kanāla valodas: RU
Русский Иллюзион

Kanāls gan klasiskā, gan mūsdienu krievu kino cienītājiem.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TVCI

Starptautisks kanāls krievu valodā, kas piedāvā analītiskas un informatīvas programmas, mūzikas programmas, izklaidi bērniem, sporta pārraides un šovus.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Pauze, Uz raidījuma sākumu
РБК

Biznesa TV kanāls, kas veido apskatus par Krievijas un vispasaules ekonomisko, politisko un finanšu situāciju. Ekspertu viedokļi, prognozes, analītiskie pētījumi, intervijas ar vadošiem politiskajiem spēkiem un biznesa pasaules pārstāvjiem, kā arī finanšu preses apskati.

Kanāla valodas: RU
Охота и рыбалка

Kanāls tiem, kuri gatavi uz visu, lai iegūtu zvejas vai medību trofejas. Kanāla programmā ir medību stāsti, ieroču testi, medību vēsture, kulinārija, kā arī reportāžas no medību un zvejas vietām.

Kanāla valodas: RU
Телекафе

Kanāls tiem, kuri pārtikas gatavošanu uzskata par mākslu un atpūtu. Labākās recepšu kolekcijas, padomi kulinārijā un vīnu izvēlē u.c.

Kanāla valodas: RU
Моя планета

Kanāls par ceļojumiem, vēsturi, zinātni un cilvēkiem. Piedāvā skatītājiem labākās programmas un dokumentālos projektus gan par iekšzemes, gan ārvalstu notikumiem.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, TV arhīvs, Pauze
Бобёр

Pirmais kanāls Krievijā, kas veltīts mājas labiekārtošanai. Kanāls par mūsdienīgu dizainu un vienkāršiem arhitektūras risinājumiem, kas palīdz radīt mājīgumu gan dzīvoklī, gan vasarnīcā, gan birojā. Kanāls būs interesants gan jomas profesionāliem, gan cilvēkiem, kuri meklē jaunas idejas sava mājokļa atsvaidzināšanai. Kanāla galvenais mērķis ir piedāvāt radošas idejas un praktisku risinājumu. Kanāla auditorija ir sievietes vecumā no 25 līdz 54 gadiem. Pēc Krievijas TNS datiem kanāls ierindojas TOP20.

Kanāla valodas: RU
Родное кино

Vadošais kanāls padomju laika kulta filmās. Daudz, dažādu gadu un dažādus apbalvojumus ieguvušas filmas. Pieejamas filmas dažādām gaumēm: kino noveles, mūzikli, komēdijas, piedzīvojumu filmas, vēsturiskas un drāmas. Kino, kuras ir daudzu gadu desmitu pārbaudītas vērtības.

Kanāla valodas: RU

Starptautiskā /33 Kanāli

Aktuālākās ziņas, finanšu un ekonomikas jaunumi. Informējošs un izklaidējošs saturs četrās valodās.

/6 kanāli

BBC World

Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.

Kanāla valodas: EN
RTL

Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriāli un filmas, analītiskie un humora raidījumi. Turklāt, visas "Formula 1" sezonas garumā, kanāls piedāvā regulārās treniņu, kvalifikācijas un sacīkšu translācijas.

Kanāla valodas: DE
PRO 7

Otrais lielākais Vācijas komerctelevīzijas kanāls, kas piedāvā mākslas filmas, televīzijas seriālus, ziņas, izklaides raidījumus un šovus.

Kanāla valodas: DE
SAT1

Izklaides kanāls, kas piemērots auditorijai no 25 līdz 49 gadiem. Kanāla programma lielākoties koncentrējas uz dažādiem seriāliem un filmām.

Kanāla valodas: DE
Bloomberg

Starptautisks televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī atspoguļo aktuālo informāciju par finanšu un ekonomisko situāciju pasaulē.

Kanāla valodas: EN
Pieejams HD kvalitātē Arte HD

Eiropas kultūras TV kanāls, kas piedāvā augstākās kvalitātes mākslas un dokumentālās filmas, mūzikas pārraides un teātra izrādes. Tas ļauj iepazīt jaunos māksliniekus, gūt ieskatu dažādās reliģijās, kā arī iepazīt dažādus dzīvesstilus.

Kanāla valodas: DE FR Kanāla iespējas: HD kvalitāte

Citas papildu pakas

Viasat Filmas + Sports /33 Kanāli

Kopā ar ģimeni un draugiem seko līdz aizraujošajiem notikumiem sporta pasaulē un kino industrijā. 

Pakalpojuma minimālais lietošanas laiks - 30 dienas.

/9 kanāli

Viasat Sport Baltic

Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā.

Kanāla valodas: LV
Viasat Golf

Kanāls golfa cienītājiem, sākot no amatieriem un beidzot ar profesionāļiem. Skatītājs var sekot līdzi dažāda mēroga turnīriem un ar golfu saistītām pārraidēm. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE DK Kanāla iespējas: Valodas izvēle
TV1000

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: Valodas izvēle, Subtitru izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TV1000 Action

Kanāls, kas piedāvā visas spriedzes un piedzīvojumu filmas vienuviet. Izbaudi spriedzi, pakaļdzīšanos, šaušanu un adrenalīnu. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TV1000 Russkoje Kino

Televīzijas kanāls, kas piedāvā populārākās Krievijas filmas no klasikas zelta fonda līdz pat mūsdienu krievu kino.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TV1000 Premium

Filmu kanāls, kas piedāvā jaunākās un populārākās Holivudas filmas.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: Subtitru izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
Viasat Motor

Motoru sporta kanāls, kurā tiek translētas nozīmīgākās sacensības motosporta pasaulē – "Formula 1", "MotoGP", "NASCAR Sprint Cup", "Speedway Grand Prix", "German stock cars", "F1 Powerboat", "FIA Rallycross Eurochamp" un "Rally Eurochamp". Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE DK Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Viaplay 1

Skaties karstākās sporta tiešraides un nepalaid garām aizraujošākos momentus.

Kanāla valodas: LV RU
Viaplay 2

Seko līdzi aktuālākajiem notikumiem sportā un uzzini pirmais!

Kanāla valodas: LV RU

Viasat Filmas /33 Kanāli

Jaunākie TV šovi un seriāli, kā arī ārzemju kinofilmas. Visplašākā emociju gamma – smiekli, asaras, nostalģiskas pārdomas un jauni atklājumi garantēti. 

/4 kanāli

TV1000

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: Valodas izvēle, Subtitru izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TV1000 Action

Kanāls, kas piedāvā visas spriedzes un piedzīvojumu filmas vienuviet. Izbaudi spriedzi, pakaļdzīšanos, šaušanu un adrenalīnu. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TV1000 Russkoje Kino

Televīzijas kanāls, kas piedāvā populārākās Krievijas filmas no klasikas zelta fonda līdz pat mūsdienu krievu kino.

Kanāla valodas: RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze
TV1000 Premium

Filmu kanāls, kas piedāvā jaunākās un populārākās Holivudas filmas.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: Subtitru izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze

Viasat Sports /33 Kanāli

Seko līdz hokeja, golfa un nozīmīgākajām motosporta sacensībām pasaulē, piemēram, "Formula 1", "MotoGP" un "NASCAR Sprint Cup". Šī lieliskā TV kanālu izlase nepieciešama katram kaislīgam sporta līdzjutējam

/3 kanāli

Viasat Sport Baltic

Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā.

Kanāla valodas: LV
Viasat Golf

Kanāls golfa cienītājiem, sākot no amatieriem un beidzot ar profesionāļiem. Skatītājs var sekot līdzi dažāda mēroga turnīriem un ar golfu saistītām pārraidēm. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE DK Kanāla iespējas: Valodas izvēle
Viasat Motor

Motoru sporta kanāls, kurā tiek translētas nozīmīgākās sacensības motosporta pasaulē – "Formula 1", "MotoGP", "NASCAR Sprint Cup", "Speedway Grand Prix", "German stock cars", "F1 Powerboat", "FIA Rallycross Eurochamp" un "Rally Eurochamp". Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN SE DK Kanāla iespējas: Valodas izvēle

Viaplay /33 Kanāli

Futbols, hokejs, basketbols vai bokss – lai kāds būtu Tavs mīļākais sporta veids visas nozīmīgākās sporta tiešraides turpmāk vienuviet – īpašās VIAPLAY tiešraidēs no pasākuma vietas. Nenokavēsi ne mirkli!

/2 kanāli

Viaplay 1

Skaties karstākās sporta tiešraides un nepalaid garām aizraujošākos momentus.

Kanāla valodas: LV RU
Viaplay 2

Seko līdzi aktuālākajiem notikumiem sportā un uzzini pirmais!

Kanāla valodas: LV RU

HD /33 Kanāli

TV kanāli ar izcili augstu attēla un skaņas kvalitāti. Izbaudi elpu aizraujošus dabas skatus, saredzi katru sporta spēles sīkumu un izbaudi iemīļotākā mākslinieka koncertu.

/17 kanāli

Pieejams HD kvalitātē NBA TV

Specializēts televīzijas kanāls, kas veltīts tikai un vienīgi basketbolam. Tas piedāvā ne tikai basketbola jaunumus un spēļu tiešraides, bet arī basketbola zvaigžņu dzīvesstila atspoguļojumu, iespēju sekot līdzi komandām sezonas laikā un atskatu uz vēsturiskajām spēlēm. Ekskluzīvi tikai Lattelecom televīzijā.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Motorsport.tv

Kanāls, kas veltīts jaunumiem, dokumentālo filmu sērijām un visaptverošam apskatam auto un motosporta jomā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN FR Kanāla iespējas: Valodas izvēle, TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Discovery Science

Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes, izzināt cilvēci un visu, kas eksistē uz Zemes. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti
Pieejams HD kvalitātē DTX

DTX ir aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tas jūs aizvedīs pasaulē, kurā valda ātrums, adrenalīns un ekstrēmas izdarības. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi, kuros rullē ātrums, ķermenis, ēdiens un nauda! Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. Iekārtojies ērtāk, piesprādzējies un – aiziet! – ļaujies aizraujošai izklaidei! Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Sēriju ieraksti, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Discovery HD Showcase

Tradicionālais Discovery kanāls HD kvalitātē. Piedāvā populārzinātniskās un dokumentālās filmas par dabu, apkārtējo vidi un cilvēku veikumiem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: Valodas izvēle, HD kvalitāte, TV ieraksti
Pieejams HD kvalitātē National Geographic HD

Amerikāņu televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā populārzinātniskās pārraides, dokumentālas filmas par zinātni, dabu, kultūru un vēsturi. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: Valodas izvēle, HD kvalitāte, TV ieraksti
Pieejams HD kvalitātē Fashion One HD

Moderns un mūsdienīgs televīzijas kanāls, kas apvieno modi, kino un TV. Kanāls pārraida unikālas programmas, kuru saturs veltīts skaistumam, modei un stilam. Tas atspoguļo arī aktuālo informāciju par modes nedēļām visā pasaulē un ļauj ielūkoties modes pasaules aizkulisēs.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē MTV Live HD

Starptautiskais mūzikas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā muzikālos klipus, koncertus, kā arī MTV ražotās programmas.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Nickelodeon HD

Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: Valodas izvēle, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Sony Turbo

Kanāls piedāvā asa sižeta un komēdiju seriālus, mākslas filmas, izklaides šovus, kā arī izzinošus raidījumus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV ieraksti, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, Sēriju ieraksti
Pieejams HD kvalitātē Arte HD

Eiropas kultūras TV kanāls, kas piedāvā augstākās kvalitātes mākslas un dokumentālās filmas, mūzikas pārraides un teātra izrādes. Tas ļauj iepazīt jaunos māksliniekus, gūt ieskatu dažādās reliģijās, kā arī iepazīt dažādus dzīvesstilus.

Kanāla valodas: DE FR Kanāla iespējas: HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē K1 HD

K1HD kanāls piedāvā vislabākās Holivudas un Eiropas kino industrijas filmas visaugstākajā High Definition kvalitātē visām gaumēm: trilleri, komēdijas, melodrāmas, šausmu filmas, piedzīvojumi un vēsture.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV ieraksti, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, TV arhīvs, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Setanta Sports

Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām.

Kanāla valodas: RU EN Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Food Network

Televīzijas kanāls, kas pārraida raidījumus par ēdienu un tā gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un filmu, kā arī šovabiznesa slavenības.

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē BBC Earth

Kanāls par pasauli, sākot ar sīkāko tās atomu līdz pat lielajiem kosmosa plašumiem. Liela daļa kanāla satura veltīta dabas tēmai par dzīvniekiem un dzīvo dabu mums visapkārt.

Kanāla valodas: EN Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Fight Sports

«FIGHT SPORTS» kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – World Title Championship Boxing, MMA, Championship Kickboxing, Sumo, Karate, Judo u.c. Tas rāda pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.

Kanāla valodas: Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, HD kvalitāte
Pieejams HD kvalitātē Filmzone+

Kanāla valodas: EN RU Kanāla iespējas: TV arhīvs, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Pauze, Valodas izvēle, Subtitru izvēle, HD kvalitāte

Pieaugušo /33 Kanāli

Atslābinies un ļaujies fantāzijām, kas domātas pieaugušiem, kuriem nepieciešama atslodze no ikdienas. Pikants un intriģējošs TV kanālu piedāvājums!

Pakas skatīšana ir aizsargāta ar PIN kodu, kas jāievada katru reizi, ieslēdzot kanālu.

/3 kanāli

Hustler TV

Pieaugušo izklaides kanāls.

Kanāla valodas: EN
Private TV

Pieaugušo izklaides kanāls.

Kanāla valodas: EN
Reality Kings

Pieaugušo izklaides kanāls.

Kanāla valodas: EN
 

Skaties televīziju uz vairākiem TV

Lai mājās miers un katrs var skatīties, ko vēlas, pieslēdz papildu TV un visus abonētos televīzijas kanālus skaties kaut uz četriem TV.

 Lai skatītos televīziju uz vairākiem TV, Tev būs nepieciešams:

  • Katram televizoram savs dekoders. Papildu dekoderus vari īrēt (sk. tabulu).
  • Ja mājās ir internets ar ātrumu no 5-10 Mbit/s, tad papildu TV pieslēgšanai būs nepieciešams arī komutators. Ja internets ir ar ātrumu no 20 Mbit/s un vairāk, tad komutators būs nepieciešams tikai pieslēdzot papildu 2 vai 3 televizorus. Komutatora cena ir 15.00 EUR.

Papildu TV vari pieteikt, rakstot vēstuli pašapkalpošanās portālā Mans Lattelecom sadaļā Saziņa vai zvanot uz 177. Vairāk par papildu TV pieslēgšanu var uzzināt šeit.

 Papildu dekoderu skaits Īres cena (EUR / mēn.) 
+ 1  2.90 
+ 2  5.80 
 + 3  8.70

 

 

 

  • Biežāk uzdotie jautājumi

Interaktīvā TV uz vairākiem televizoriem

Visas tematiskās pakas dāvanā uz 3 mēnešiem

15 EUR atlaižu karte no Lattelecom veikaliem

Ierīkošana un iekārtu piegāde

Pakalpojuma pārvietošana, parreģistrācija un maiņa

Lojalitātes programma

Pakalpojuma lietošanas noteikumi