Tev pieejamie pakalpojumi
 

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērnu stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuri abonē Bērnu paku vai  Visas tematiskās pakas par standarta abonēšanas maksu, Bērnu stūrīša cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Dūdlbū

Lego Nindžago

Laimīgais Freds

Mans mazais ponijs – Ekvestrijas meitenes

Patversmes kucēni

Mazākais mīluļu veikaliņš

Vinijs Pūks

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Dūdlbū

Kopā ar jautro "Ridlbū" Dūdlbū un viņa draugi atklāj bērniem, kādu jautrību var sagādāt zīmēšana! Kas ir "Ridlbū"? Tā ir jautra un izglītojoša spēle, kurā viens spēles dalībnieks uzzīmē kādu dzīvnieku vai citu lietu, bet pārējiem jāuzmin, kas ir uzzīmēts. Bērniem patiks minēt, ko zīmē Dūdlbū, un vienlaikus viņi iemācīsies uzzīmēt paši sevi. Visi Dūdlbū zīmējumi sastāv no vienkāršām formām, ko spēles beigās bērni ar prieku saistīs ar sevi, saviem draugiem un ģimeni!

  Vairāk  

Lego Nindžago

Nindžago radīja Pirmais spindžicu meistars, izmantojot Četrus Zelta Ieročus. Vu un Garmadons cīnījās divkaujā, un vecākais brālis Garmadons tika izraidīts uz pazemi. Miers nebija ilgs, jo Garmadons no pazemes nosūtīja Skeletus, lai tie šos Četrus Ieročus nozagtu. Sensejs Vu sameklēja četrus pusaudžus, ko apmācīja nindzu kaujas mākslās: Kaju, Džeju, Koulu un Zeinu; vienam no viņiem, Kajam, bija māsa, kuru bija nolaupījuši Skeleti.

  Vairāk  

Laimīgais Freds

Freds ir parasts 13 gadus vecs zēns, kurš laimīgu apstākļu sakritības pēc kļūst par super-robota īpašnieku. Robots spēj pārvērsties par jebkuru priekšmetu, kuru vien Freds iedomājas.

  Vairāk  

Mans mazais ponijs – Ekvestrijas meitenes

Divas savstarpēji konkurējošas vidusskolas tiekas tradicionālajās sacensībās - Draudzības spēlēs. Kur ir maģija, tur notiek brīnumi!

  Vairāk  

Patversmes kucēni

Grupa patversmes suņu apņemas sameklēt kucēniem vispiemērotākos saimniekus, un to darot viņi tiek iesaistīti daudzos piedzīvojumos.

  Vairāk  

Mazākais mīluļu veikaliņš

"Mazākais mīluļu veikaliņš" – mazi dzīvnieki ir mīlīgi, krāsaini un priecīgi, un tie sagādā jautrus brīžus katram bērnam!

  Vairāk  

Vinijs Pūks

Stāsts par medus kāro lāci un viņa draugiem - Sivēnu, Trusīti, Ēzelīti, Pūci un citiem.

  Vairāk  

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Senlaiku Vidusskola ir pasaku pasaules internātskola, kurā mācās pazīstamu pasaku varoņu bērni. Šo pusaudžu liktenis nosaka tiem sekot savu vecāku pēdās, lai saglabātu un nodotu savu stāstu paaudžu paaudzēs. Savukārt, ja skolēni izvēlas pretoties savam liktenim, viņu stāsti beigs pastāvēt un viņi pazudīs uz visiem laikiem.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.