4G internets

Mobilais mājas internets, pateicoties WiFi funkcijai, ir ērti un vienkārši izmantojams visur, kur pieejams 4G pārklājums un rozete.

Lieto pakalpojumu, kur Tev nav pieejams mūsu optiskais vai DSL internets - atsevišķi vai kopā ar moderno televīziju Shortcut.

  • Viegla uzstādīšana.
  • Ērti paņemt līdzi, piemēram, uz vasarnīcu.
  • Bezmaksas rūteris uz pakalpojuma lietošanas laiku.

 

Izvēlies šeit

Plašs pārklājums

Plašs 4G tīkla pārklājums visā Latvijā.

Mobilitāte

Internets pieejams visur, kur ir rozete. 

Neierobežots datu apjoms

Pieslēdzies un izmanto datus, cik vēlies.

Shortcut

Skaties filmas, seriālus un populārus TV kanālus internetā.

Izvēlies savu 4G internetu

Beztermiņa līgums

Beztermina 4g

Piesaki 4G internetu par 19,99 EUR/mēn., slēdzot beztermiņa līgumu, ko vari pārtraukt jebkurā brīdī.

Papildu nosacījumi

Pieteikt

Līgums uz 12 mēnešiem

Ligums 4g

Slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem, maksā tikai 15,97 EUR/mēn. Sākot ar 13. mēnesi stāsies spēkā standarta abonēšanas maksa - 19,99 EUR/mēn.

Papildu nosacījumi

Pieteikt

4G interneta pārklājuma karte

Jaudīgs internets + moderna televīzija

Tagad vari skatīties Shortcut visur, kur ir pieejams internets! Izbaudi neierobežotu datu apjomu un skaties aizraujošas filmas, seriālus un multfilmas latviešu valodā, kā arī 57 populārus TV kanālus.

Izvēloties 4G interneta pieslēgumu komplektā ar Shortcut Films + TV un slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem, dosim iespēju izmēģināt Shortcut 30 dienas bez maksas

Cena 27,96 mēn.

 Piesaki šeit

Pieejams par papildu maksu

Aizraujošas filmas un seriāli bez reklāmām, populāri TV kanāli pieejami arī HD kvalitātē, kas ietver ekskluzīvas tiešraides no lielajiem notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē. Pieejamas arī pārraides bērniem latviešu valodā.

Cena 11,99 mēn.

 Piesaki šeit

Ar Shortcut Films skaties seriālu sezonas pilnā garumā bez reklāmām, bērnu pārraides latviešu valodā un aizraujošākās filmas no Latvijas un pasaules.

Izvēlies Tavai gaumei un garastāvoklim atbilstošu seriālu vai filmu un skaties sev ērtā laikā un laikā televizorā, datorā, planšetē vai viedtālrunī.

Cena 7,99 mēn.

 Piesaki šeitFilmu saraksts

Shortcut TV piedāvā vairāk kā 50 populārus TV kanālus, kuri pieejami gan tiešraidē gan arhīvā. Seko līdzi aizraujošākajiem notikumiem gan Latvijā gan pasaulē!

Shortcut TV pieejams dažādās ierīcēs - televizorā, datorā, planšetē vai viedtālrunī Tev ērtā laikā!

Cena 6,00 mēn.

 Piesaki šeitTV kanālu saraksts

Ar Shortcut Premiere Tev ir iespēja iznomāt filmas, kuras vēl nesen bija kino ekrānos. Iznomātā filma būs pieejama 24 stundas no iegādes brīža.

Filmu cena no 1,90 EUR/filma līdz 3,60 EUR/filma.

Filmu saraksts

Papildu nosacījumi

  • Pakalpojuma izmantošanai nepieciešama SIM karte un 4G maršrutētājs. Pakalpojuma ietvaros klientam bez papildu maksas tiek nodrošināta viena SIM karte. Klients var pakalpojumus izmantot ar savā īpašumā esošu 4G maršrutētāju vai arī saņemt to no Lattelecom uz 24 mēnešu nomaksu.
  • Izvēloties 4G maršrutētāju uz nomaksu, mēneša maksa par to būs 2,99 EUR mēnesī ar PVN, un šai maksai Lattelecom piemēro 100% atlaidi. Turpinot līgumattiecības, pēc 24 mēnešiem maršrutētājs pāries klienta īpašumā.
  • Ja klients izbeidz pakalpojuma līgumu pirms 4G maršrutētāja 24 mēnešu nomaksas perioda, tad, atgriežot 4G maršrutētāju Lattelecom pirmo 6 mēnešu laikā no pakalpojuma līguma noslēgšanas brīža, par 4G maršrutētāja izmantošanu tiks papildus piemērota iekārtas lietošanas maksa 6,99 EUR ar PVN mēnesī par katru iekārtas lietošanas mēnesi. Sākot ar 7-to mēnesi šāda maksa vairs netiks piemērota.
  • Klientam ir iespēja pakalpojumu izmēģināt 7 dienas. Ja līgumu izbeidz 7 dienu laikā no pakalpojuma līguma noslēgšanas, iekārtas lietošanas maksu nepiemēro un maksa par pakalpojumu tiek piemērota atbilstoši pakalpojuma izmantošanas dienu skaitam.
  • Klientam ir iespējams izpirkt 4G maršrutētāju 24 mēnešu nomaksas perioda laikā, samaksājot Lattelecom maksu 2,99 EUR mēnesī ar PVN par atlikušo laika periodu līdz nomaksas perioda beigām.
  • Laužot ilgtermiņa līgumu tā minimālā darbības termiņa laikā, klientam būs jāatgriež līguma laikā izmantotā atlaide 4,02 EUR ar PVN mēnesī.